بهترین وب‌سایت‌های هوش مصنوعی برای تبدیل متن به ویدیو

خانه » بهترین وب‌سایت‌های هوش مصنوعی برای تبدیل متن به ویدیو

فهرست مطالب

با توجه به دوران دیجیتالی که توسط تصاویر بصری که در آن زندگی می‌کنیم پشتیبانی می‌شود، محتوای ویدیویی در جذب خریداران و رساندن پیام مورد نیاز به مشتریان بسیار مهم شده است که به طور مثبت و موثری بر افزایش فروش تأثیر می گذارد. از این رو بهترین سایت ها را برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی بدون زحمت ویرایش فیلم نرم افزاری و بدون تجربه زیاد در برنامه های تولیدی به شما نشان می دهیم.

 

سایت های تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

طبق بسیاری از مطالعات، بیش از ۹۰ درصد از خریداران بالقوه مایل‌اند قبل از ارتقا و خرید محصولات، محتوای ویدیویی بیشتری از برندها و شرکت ها را مشاهده کنند.

با وجود این، صنعت محتوای ویدیویی یکی از کارهای طاقت فرسا است که علیرغم اینکه راهی موثر برای جذب و حفظ مشتریان و جلب رضایت آنهاست، چالشی دشوار برای صاحبان مشاغل و شرکت ها به شمار می‌رود.

 

صنعت ویدئو ممکن است به ویرایشگرهای حرفه ای و با تجربه، نرم افزار ویرایش حرفه ای گران قیمت و زمان زیادی نیاز داشته باشد تا بتوانید یک کلیپ ویدئویی حرفه ای مناسب تولید کنید که مناسب برند، محصولات و مخاطبان هدف شما باشد.

این یکی از مهمترین سناریوهایی است که در آن نرم افزار تبدیل متن به ویدئو هوش مصنوعی نقش بسیار مهمی را ایفا می کند. این ابزارها نرم افزار تولید ویدیو هستند که فیلم های حرفه ای و باکیفیت ایجاد می کنند که زندگی شما را بسیار ساده تر می کند.

در این راهنما، بهترین تولیدکننده‌های ویدیوی هوش مصنوعی و اینکه چگونه می‌توانند از شما در ایجاد ویدیوهای با کیفیت بالا برای کسب‌وکارتان حمایت کنند، خواهید یافت.

 

 

مزایای ابزارهای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

هدف نرم افزار تبدیل متن به ویدیو کمک به شما در ایجاد ویدیوهای حرفه ای بر اساس تکنیک های هوش مصنوعی بدون نیاز به استفاده از تجهیزات، ابزارها و نرم افزارهای پیچیده و یا استفاده از ویرایشگرهای حرفه ای ویدیو است که به صرفه‌جویی در هزینه های مالی قابل توجه کمک می‌کند.

نحوه کار این ابزارها بسیار آسان است زیرا همه آنها وب سایت های مبتنی بر وب هستند که از یک سیستم ساده برای ساخت ویدیو استفاده می‌کنند.

تنها چیزی که از شما خواسته می شود این است که متنی را وارد تا آن را به یک کلیپ ویدیویی تبدیل کنید.

 

 

استفاده از سایت‌های تبدیل متن به ویدیو با هوش مصنوعی مزایای زیادی دارد، از جمله تمام موارد زیر:
اول : صرفه جویی در زمان

ایجاد ویدیوها بر اساس تکنیک‌های هوش مصنوعی در مقایسه با زمان زیادی که یک ویرایشگر حرفه‌ای برای ایجاد ویدیوهای با کیفیت بالا نیاز دارد، به زمان بسیار کمی نیاز دارد.

اگر عجله دارید یا کسب‌وکارتان از شما می‌خواهد چندین ویدیو در روز بسازید، این سایت‌های تبدیل متن به ویدیو با هوش مصنوعی بدون نیاز به تجربه زیاد در نرم‌افزارهای تولید و ویرایش ویدیو، همراهی عالی برای کسب‌وکار شما خواهند بود.

دوم : صرفه جویی در پول

ساخت و ویرایش فیلم شغلی است که به منابع زیادی نیاز دارد، مانند تجهیزات گران قیمت عکاسی، استخدام کادر تدوین حرفه ای و بسیاری موارد دیگر که نیاز به هزینه های مالی بیشتری دارد.

اما به لطف هوش مصنوعی، اکنون می توانید با وارد کردن یک متن نوشته شده که حاوی ایده محتوای ویدیوی شما است ایده ویدیویی را به طور کامل ارائه دهید و طبق دستورالعمل خود ، ویدیو را تولید کنید، که به این معنی است که نیازی به خرج کردن ندارید.

سوم : انعطاف پذیری

وب سایت های تولید ویدئو با هوش مصنوعی از بسیاری از زبان ها از جمله عربی، انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، فرانسوی و بسیاری از زبان های خارجی دیگر پشتیبانی می‌کنند.

اگر کسب و کار شما فقط بازارهای منطقه ای را هدف قرار نمی دهد، این یک ویژگی بسیار منعطف و مفید است.

چهارم : قابلیت سفارشی سازی

شما می‌توانید با نوشتن متن دلخواه ویدیو خود را بطور کامل شخصی سازی کنید برای مثال می‌توانید مدت زمان، قالب، سبک پخش، نمایش محتوا و موارد دیگر را سفارشی کنید.

پنجم : سازگاری با چندین پلتفرم

تولیدکننده‌های ویدیوی هوش مصنوعی به شما کمک می‌کنند ویدیوهایی را ایجاد کنید که متناسب با نوع کسب‌وکار خاص و پلتفرم‌های هدف شما باشد.

به عنوان مثال: می‌توانید ویدیوهای سفارشی را برای رسانه‌های اجتماعی تولید کنید و قالب آنها را مطابق با آن پلتفرم‌ها سفارشی کنید.

ششم : تولید ویدیو با کیفیت بالا

وب‌سایت‌های هوش مصنوعی تبدیل متن به ویدیو تضمین می‌کنند که ویدیوهای جذابی با صداهای مختلف و پس‌زمینه‌های با کیفیت بالا ایجاد می‌کنید تا توجه خریداران و مشتریان بالقوه را به خود جلب کنید.

کل فرآیند بدون نیاز به مداخله دستی خودکار می شود، که باعث می شود نه تنها سودآور و صرفه جویی در زمان، بلکه راحت، صرفه جویی در هزینه و بودجه نیز مناسب باشد.

 

 

۱. Synthesia

 

سایت Synthesia برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

یکی از بهترین و محبوب‌ترین تولیدکننده‌های ویدیوی هوش مصنوعی، وب‌سایت Synthesia است که به شما امکان می‌دهد محتوای ایمیل‌ها، وبلاگ یا حتی فایل‌های PDF خود را تنها با چند کلیک به ویدیوهای حرفه‌ای و با کیفیت تبدیل کنید.

فقط باید نوع قالب قابل تنظیم و آواتارهای هوش مصنوعی را انتخاب کنید، متن را کپی و پیست کنید یا تایپ کنید و سایت بقیه کارها را برای شما انجام خواهد داد.

این سایت به شما امکان می دهد از بین بیش از ۴۰۰ صدا، حداکثر ۱۲۰ زبان، ۸۵ شیء و ۵۵ الگو انتخاب کنید. همه اینها به این معنی است که شما مجبور نیستید با یک ادیتور قرارداد ببندید تا بتوانید ویدیوهای مناسب را مطابق با ترجیحات شخصی خود تولید کنید.

شما می توانید از بین تعداد زیادی آواتار سفارشی انتخاب کنید و آنها را طوری برنامه ریزی کنید که در انیمیشن های واقع گرایانه روایت متن شما کار کنند.

 

همچنین بخوانید: تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی چیست؟

 

بهتر از همه، این سایت به شما امکان می دهد ویدیو را به روش های مختلف شخصی سازی و ویرایش کنید، مانند نوشتن روی ویدیو، افزودن تصاویر، انیمیشن ها، سبک ها، نمادها، رنگ ها، انتقال ها، و حتی تنظیم دارایی های برند خود، مانند افزودن لوگوی شرکت و رنگ پس‌زمینه عمومی برند، و تولید فیلم‌ها با توجه به سناریوهای مختلف و موارد استفاده از جمله ارائه‌ها و راهنماها، محتوای بازاریابی، ویدیوهای توضیح‌دهنده و موارد دیگر.

 

 

۲. Fliki.ai

 

سایت Fliki.ai برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

اگر به دنبال یک مبدل متن به ویدئو با هوش مصنوعی هستید، سایت Fliki.ai برای شما مناسب است که یکی از بهترین ابزارها برای تبدیل گفتار به صدا در چند دقیقه را شامل می شود.

تنها چیزی که از شما خواسته می شود این است که متن یا URL وبلاگ یا موضوع خود را در صفحه Fliki.ai کپی کنید و سایت به صورت حرفه ای محتوای موضوع را خلاصه می کند، تصاویر مرتبط مناسب را پیدا می کند و متن را به گونه ای روایت می کند که دقیقاً صداهای انسان را تقلید می کند

Fliki.ai شامل بیش از ۹۰۰ صدا است و قادر است محتوا را به بیش از ۷۰ زبان و همچنین ۱۰۰ گویش مختلف برای انتخاب ترجمه کند.

از جمله ویژگی‌های جدید و چشمگیر Fliki.ai می‌توان به کتابخانه رایگان موسیقی، زیرنویس‌های تعاملی و خلاصه‌سازی سطح بالا اشاره کرد.

 

 

۳. InVideo

 

سایت InVideo برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

اگر یک تولیدکننده ویدیوی هوش مصنوعی بسیار محبوب در این زمینه وجود داشته باشد، قطعاً آن InVideo است که می‌تواند متن‌ها را در چند لحظه به ویدیوهای حرفه‌ای و با کیفیت تبدیل کند.

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های آن این است که دارای یک رابط کاربری گرافیکی بسیار ساده و بصری است که با کشیدن و رها کردن کار می کند.

کتابخانه سایت شامل بیش از ۵۰۰۰ قالب، بسیاری از تم های پشتیبانی شده با هوش مصنوعی، چند رسانه ای از iStock، فیلترهای مخصوص محتوای بصری یوتیوب، ویدیوهای تبلیغاتی برای محصولات و برندها، و ویدئوهای تبلیغاتی مختلف است.

علاوه بر این، به شما امکان می‌دهد تا ویدیوهای خود را در شبکه های اجتماعی از جمله فیس بوک، توییتر، یوتیوب، اینستاگرام و بسیاری دیگر به اشتراک بگذارید.

 

 

۴. Hour One

 

سایت Hour One برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

Hour One این یک گزینه هوشمند تبدیل متن به ویدیو برای ایجاد ویدیوهای حرفه ای است که با صدای انسان مانند ارائه می شود.

این سایت ها از بیش از ۱۰۰ صدای انسان پشتیبانی می کنند که می توانید به صورت رایگان آنها را برای ارائه محتوای خود انتخاب کنید و محتوای آن را به صورت حرفه ای برای عموم توضیح دهید.

Hour One چندین قالب از پیش ساخته شده را ارائه می دهد که برای موارد استفاده مختلف از جمله ارائه، راهنماهای نحوه کار، آموزش، ویدیوهای تبلیغاتی و حتی ویدیوهای خبری مناسب هستند.

این سایت بیش از ۶۰ زبان را برای انتخاب ارائه می دهد و تضمین می کند که ویدیوهای با کیفیت بالا را با هزینه کم و در مدت زمان بسیار کوتاه تولید می کنید.

 

همچنین بخوانید: بهترین سایت های هوش مصنوعی تبدیل متن به تصویر

 

 

۵. Pictory

 

سایت Pictory برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

Pictory نامی بسیار آشنا در زمینه فناوری‌های هوش مصنوعی است و مطمئناً زمانی آن را شنیده‌اید، این شهرت به دلیل مزایای فراوان در ایجاد ویدیوهای حرفه‌ای با بالاترین سطح کیفیت است.

این سایت یکی از مهم ترین ابزارهایی است که بیشتر بازاریابان محتوای آنلاین، سازندگان دوره ها و سازندگان محتوای YouTube به آن تکیه می کنند.

یکی از مزیت های اصلی Pictory این است که نیازی به هیچ سطح تجربه قبلی در صنعت ویدیو و تجارت ویرایش ندارد، که تجربه استفاده راحت را برای شما تضمین می کند و متن شما را در یک لحظه به ویدیوی باکیفیت تبدیل می کند.

این سایت دارای یک کتابخانه عظیم و سخاوتمندانه از منابع ممتاز شامل بیش از ۱۵۰۰۰ آهنگ موسیقی و بیش از ۳ میلیون تصویر برای اطمینان از تولید ویدیویی است که با ترجیحات شما مطابقت دارد و با اهداف شما مطابقت دارد.

این بدان معنی است که شما می توانید موسیقی را به ویدیو اضافه کنید یا صداهای ضبط شده خود را روی ویدیو قرار دهید که این ویژگی بسیار نادری است که اکثر ابزارهای تبدیل متن به ویدیو ممکن است فاقد آن باشند.

تولید کننده ویدیوی Pictory قطعاً مبتنی بر ابر است و با ویندوز یا مک سازگار است، به این معنی که نیازی به دانلود چیزی در کامپیوتر خود ندارید.

 

 

۶. Elai.io

 

سایت Elai.io برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

Elai.io سایتی عالی برای تبدیل متن به ویدیو و ایجاد ویدیوهای با کیفیت بدون نیاز به تجهیزات تصویربرداری گران قیمت، تولیدکنندگان محتوا با تجربه و یا حتی یک استودیو پیشرفته است.

این سایت به شما تضمین می دهد که ویدیوهای خود را به بیش از ۶۵ زبان ترجمه کنید تا استانداردهای تأثیرگذاری بر بینندگان را بهبود بخشد و تعداد زیادی آواتار برای برند شما وجود دارد یا البته می توانید لوگوی برند خود را ایجاد کرده و آن را سفارشی کنید.

Elai.io کاملا رایگان نیست، با این حال، می‌توانید مدل تولید ویدیو با هوش مصنوعی را به صورت رایگان امتحان کنید.

نحوه کار سایت بسیار آسان است و نیازی به تخصص ندارد زیرا فقط باید متن را وارد کنید و Elai.io بقیه کارها را برای شما انجام می دهد و شروع به ایجاد یک ویدیو با کیفیت بالا می کند که مطابق با ترجیحات شما باشد.

 

 

۷. Designs.ai

 

سایت Designs.ai برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

سایت Designs.ai دارای مجموعه متفاوتی از الگوریتم های یادگیری ماشین و هوش مصنوعی برای ایجاد ویدیوهای حرفه ای و خیره کننده در حداقل زمان است.

این یکی از سریع ترین و ساده ترین سایت هایی است که می توانید از آن برای تبدیل متن های خود به ویدیوهایی که قادر به جذب بیشترین تعداد مخاطب هستند استفاده کنید.

در واقع، این یکی از سایت‌هایی است که دارای یک کتابخانه عظیم محتوای بی‌پایان است که شامل بیش از ۵۰۰۰ آهنگ موسیقی، بیش از ۱۵۰ میلیون تصویر با کیفیت بالا و بدون حق امتیاز، بیش از ۵۰ صدای انسان، و افکت‌ها و انتقال‌های عالی است.

تولیدکننده ویدیو در سال‌های اخیر برای بهینه‌سازی ویدیوها برای پلتفرم‌های هدف بسیار بهبود یافته است و به شما این امکان را می‌دهد که اندازه و قالب ویدیو را قبل از اشتراک‌گذاری در پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی تنظیم و سفارشی کنید.

 

همچنین بخوانید: تصاویر تولید شده توسط هوش مصنوعی چیست؟

 

به لطف ویژگی‌های عالی، Designs.ai توسط استارتاپ‌ها، سازمان‌ها، مشاغل کوچک و حتی سازمان‌های دولتی استفاده می‌شود. این سایت شامل بیش از ۲۰ زبان از محبوب ترین زبان های جهان است.

 

 

۸. Steve.ai

 

سایت Steve.ai برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

بسیاری از تولیدکنندگان محتوا و صاحبان کانال‌های یوتیوب به سایت Steve.ai به دلیل توانایی آن در روح بخشیدن به تصاویر ثابت و تبدیل آنها به ویدیوهایی با تأثیر و اثربخشی بیشتر به آن متکی هستند.

ویدیوهای Steve.ai توانایی جذب مشتریان را از طریق ویدیوهای توضیح دهنده، تفسیر، ارائه ها و ویدیوهای تبلیغاتی مختلف تضمین می‌کند.

ابزار وب سایت شامل بیش از ۱۰۰۰ قالب کاملاً سفارشی برای آموزش، راهنما، آموزش، ارائه، تبلیغات و موارد دیگر است.

متوجه خواهید شد که Steve.ai بیش از ۲۰ حالت ویدیویی مختلف و موارد استفاده از جمله فیلم های آموزشی، تبلیغات تجاری، ساخت ویدیوی شرکتی و بسیاری موارد دیگر از متن به ویدیو را در اختیار شما قرار می‌دهد.

اگر به ابزاری کاربردی، سریع، ساده و آسان برای تبدیل متن خود به ویدیوهای با کیفیت با کمترین کلیک نیاز دارید، Steve.ai تمام خواسته های شما را به راحتی برآورده می کند.

 

 

۹. Colossyan

 

سایت Colossyan برای تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی

 

بدون تجهیزات و بدون هیچ سطح تخصص، سایت Colossyan برای شما تضمین شده است .

این سایت مبتنی بر یک الگوریتم ترجمه ماشینی است، شامل یک دستیار متنی مبتنی بر هوش مصنوعی است و به شما امکان می دهد از بین چندین عکس نمایه انتخاب کنید.

به طور خلاصه، Colossyan سعی می کند ویدیوهای مجازی ارائه دهد که دقیقاً مانند تجربه بصری بینندگان از ارائه دهندگان واقعی انسان باشد.

این سایت به شما این امکان را می دهد که بدون محدودیت در اندازه، فضا یا نوع قالب فیلم های بی پایان بسازید. چه به ویدئوهایی در قالب آموزش، ویدئوهای بازاریابی، تبلیغات محصول یا ارائه پروژه نیاز داشته باشید، Colossyan مکان مناسبی است.

این یک تولید کننده ویدئو بسیار سریع، راحت و قابل تنظیم است که به شما تضمین می دهد که در عرض چند دقیقه به سادگی فیلم های حرفه ای و با کیفیت را دریافت کنید.

 

 

نتیجه

 

ضروری است که باید برای بازاریابی بهتر برند خود، ویدیوهای تبلیغاتی با کیفیت ایجاد کنید. این یک استراتژی ایده آل برای جذب بیشترین تعداد مخاطب و مشتریان بالقوه و اطمینان از حفظ و تعامل با برند شما است.

با این حال، ایجاد ویدیوهای با کیفیت بالا آسان نیست و به تجهیزات دوربین گران‌تر، تولیدکنندگان محتوای بسیار آموزش دیده و با تجربه و استودیوهای مناسب برای تجاری‌سازی نیاز دارد.

اما به لطف  هوش مصنوعی های تولید کننده ویدیو ما، دیگر به این همه نیاز ندارید.

اما برای رسیدن به سطح پیشرفته‌ای از تخصص و ارتقای برند خود و هم‌تراز با رقبا، قطعاً باید به هر یک از سایت‌های تولید ویدیوی اعتماد کنید.

آنها تنها سایت هایی هستند که بدون نیاز به هزینه گزافی برای تجهیزات و نرم افزارهای ویرایش ویدیو، تمام ویژگی های مورد نیاز را ارائه می دهند.

 

منابع

 

امیدواریم که مطلب ” تبدیل متن به ویدئو با هوش مصنوعی ” موردتوجه شما قرارگرفته باشد.

 

 

 

آموزش مارولوس

سفارش انجام پروژه هنر

انجام انواع پروژه دانشجویان هنر رشته {طراحی لباس، طراحی پارچه، طراحی لوگو، خوشنویسی، هنرتجسمی، طراحی نقوش سنتی(ختایی- اسلیمی)، گرافیک و...}

سفارش پروژه هنر

میخواهم سفارش بدم
آموزش طراحی پارچه روسری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Click to Call
فروشگاه
0 محصول سبد خرید
حساب کاربری من